Rejs: Skarby Rzeki Ren


Rejs: Skarby Rzeki Ren


Oferta specjalna: W cenie wycieczka fakultatywna po Amsterdamie.


CroisiEurope Francuska firma rodzinna założona w 1976 roku przez Gerarda Schmittera. Początkowo nazywała się „Alsace Croisieres” i w 1986 roku w rejs wypłynęła ich pierwsza własna jednostka klasy prestiż – Kellerman. W 1991 roku firma otworzyła swoje pierwsze biura w Paryżu.
W latach 90-tych oraz w pierwszej dekadzie XXI wieku linia przeszła szybki rozwój, rozbudowała swoja flotę i zmieniła nazwę na CroisiEurope ze względu na rozszerzenie swojej działalności poza granice Francji. W 1999 roku Gerard Schmitter przekazał firmę swoim dzieciom. W 2007 roku powstała spółka CroisiMer, która zarządza statkiem oceanicznym La Belle de l’Adriatique. Natomiast w 2010 roku powstała CroisiYacht, który zarządza rejsami rzecznymi po Wołdze.
W tej chwili we flocie tego armatora znajduje się kilkadziesiąt jednostek z czego większość to statki rzeczne pływające w Europie. Zabierają one na pokład od 100 do 180 pasażerów.

Statek: MS Lafayette 4****

Posiłki i napoje
Śniadanie w formie samoobsługowego bufetu w restauracji głównej. Lunch i kolacja serwowane do stolika w restauracji o stałych porach. Stoliki są 6-osobowe. W trakcie posiłków wliczone w cenę są: woda mineralna, wino, piwo, soki owocowe, herbata lub kawa. Napoje nie zawarte w cenie: wszystkie zamawiane w barze, wina z karty, zakupione podczas wycieczek fakultatywnych na ladzie lub podczas transferów.

Na pokładzie
Pokład słoneczny wyposażony w leżaki. Salon, bar i biblioteka są gustownie urządzone i dostępne dla wszystkich pasażerów jako miejsce gdzie mogą się zrelaksować i odpocząć. Salon ma panoramiczny widok i jest zlokalizowany z przodu statku. Odbywają się tutaj zabawy i kolacje z tańcem. Językiem głównym na pokładzie jest francuski ale załoga jest anglojęzyczna. Komunikaty i ogłoszenia również podawane są w języku angielskim. Indywidualnie sterowana klimatyzacja w kabinach. Brak lekarza na pokładzie. W sklepie można kupić pocztówki, znaczki, suweniry i różne praktyczne artykuły. Walutą obowiązującą na pokładzie jest Euro: gotówka, czeki oraz karty kredytowe (poza Electro oraz Maestro). Nie ma kantoru wymiany walut. Brak pralni.

Kabiny
Zlokalizowane są powyżej poziomu wody i mają panoramiczny widok. Przestronne i komfortowe, wyposażone są w podwójne lub dwa pojedyncze łóżka, łazienkę (prysznic, WC, umywalka), telewizję satelitarną, radio, suszarkę oraz sejf. Niezależnie od pokładu wszystkie kabiny są wyposażone identyczne i są tej samej wielkości.

TERMIN: 21-29.07.2017
3 POSIŁKI DZIENNIE
CENA – 1601 EURO/osoba

Cena zawiera:
9-dniowy (8 noclegów) rejs; zakwaterowanie w kabinie dwuosobowej z klimatyzacja, prysznicem oraz WC; pełne wyżywienie od kolacji dnia pierwszego do śniadania dnia ostatniego; napoje w tym wodę, wino, piwo, soki owocowe i kawę serwowane podczas posiłków na pokładzie, napoje serwowane w barze (za wyjątkiem szampana oraz win z karty); bezprzewodowy internet w miejscach ogólnodostępnych; opiekę hostessy; rozrywkę na pokładzie; koktajl powitalny oraz uroczysty wieczór galowy; opłaty portowe.

Cena nie zawiera:
kosztów dojazdu do portu; ubezpieczenia KL, NNW i bagaż; win z karty, szampana oraz napojów podczas wycieczek fakultatywnych i transferów; wycieczek fakultatywnych; wydatków osobistych