Szklarska Poręba – Czarny Kamień

"Dobry dialog"
WEEKENDOWE WARSZTATY W HOTELU CZARNY KAMIEŃ W SZKLARSKIEJ PORĘBIE

Obiekt Czarny Kamień RESORT & SPA położony jest w popularnym górskim kurorcie Szklarska Poręba. Oferuje stylowe i wygodne apartamenty.
Do dyspozycji gości jest tu kryty basen, sauny, jacuzzi oraz sezonowy odkryty basen z brodzkiem dla dzieci i plac zabaw dla dzieci.
44 apartamenty urządzone są w nowoczesnym stylu i wyposażone w aneksy kuchenne z czajnikiem elektrycznym i płytą grzewczą oraz lodówką. W każdym apartamencie jest telewizor z płaskim ekranem z dostępem do telewizji naziemnej i satelitarnej oraz nielimitowany Internet WiFi. Większość apartamentów dysponuje balkonem lub tarasem.
Apartamenty wyposażone są w łazienkę z kabiną prysznicową, WC i podgrzewaną podłogą oraz suszarkę do włosów, szlafroki, ręczniki i bezpłatny zestaw kosmetyków.
Obiekt Czarny Kamień RESORT & SPA oferuje również bogate zaplecze SPA&Wellness. Goście mogą zrelaksować się w saunie lub łaźni parowej, a także skorzystać z odprężających masaży i zabiegów kosmetycznych. W najbliższej okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania sportów zimo
wych oraz turystyki pieszej i rowerowej. W obiekcie można skorzystać z wypożyczalni rowerów i sprzętu do nordic walking.
Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.


TEMAT WARSZTATÓW - "Dobry dialog" (10 GODZIN)
1. Psychologiczny test badający jakość komunikacji w związku
2. Porozmawiajmy o komunikacji - czym jest komunikacja i dlaczego jest umiejętnością kluczową w każdej interakcji? bariery w procesie komunikacyjnym emocje jako komunikat
3. Słuchać tak, aby zrozumieć - co to znaczy "umieć słuchać"? słuchanie empatyczne; słuchanie aktywne; dlaczego warto (się) powtarzać?
4. Mówić tak, aby być zrozumianym - komunikacja niewerbalna - nieodłączny element komunikacji międzyludzkiej; zasady konstruowania zrozumiałego przekazu
5. Mówię tak, żeby nie ranić - jakie słowa - oprócz wulgaryzmów i wyzwisk - warto wyrzucić ze swojego słownika? czym jest fakt, a czym jego interpretacja? każdy mówi za siebie, czyli komunikat Ja vs. komunikat Ty; udzielanie konstruktywnej informacji zwrotnej; moc słowa
6. Podsumowanie i praktyczne wnioski - podsumowanie treści warsztatów; plan zmiany osobistej


CENA - 950 zł/ osoba

CENA OBEJMUJE:
– 2 noclegi w nowoczesnych 2-osobowych apartamentach
– wspaniałe śniadania i obiadokolacje w formie bufetu
– 8 godzin warsztatów z psychologiem
– przerwy kawowe podczas szkolenia
– korzystanie z hotelowego wellness
– parking przy hotelu
– internet WiFi