RYN – HOTEL ZAMEK RYN 4****


Tam, gdzie błękit jezior przeplata się z soczystą zielenią traw, a radosne trele ptaków współgrają z miarowym szumem drzew pachnących mchem i żywicą, wznosi się Hotel ZAMEK RYN****- miejsce, w którym bije serce Mazur, a wszechobecny duch historii sprawia, że czas staje w miejscu. Ten unikatowy luksusowy obiekt to harmonia pieczołowicie odrestaurowanego XIV- wiecznego Zamku Krzyżackiego i nowatorskich rozwiązań designerskich, jakich Goście nie odnajdą w żadnym innym miejscu w Polsce. Hasłem przyświecającym obiektowi jest legendarna gościnność- wyrażana w indywidualnym podejściu do Gości (każdy pobyt i konferencja ma swojego opiekuna) i fascynacji światem kulinariów – to raj dla smakoszy życia i kuchni z całego świata.

Wachlarz możliwości daje także oryginalna baza noclegowa: 350 miejsc noclegowych wkomponowanych w cztery odmiennie zaaranżowane skrzydła Zamku (Rycerskie, Komturskie, Więzienne i Myśliwskie), uroczą i kameralną Willę Pod Zamkiem czy znajdujący się nad samym jeziorem Gościniec Ryński Młyn.

12 sal konferencyjnych mogących pomieścić nawet 1000 Gości i najnowocześniejsze wyposażenie audiowizualne spełniają standardy nawet najbardziej skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć.

SPA KSIĘŻNEJ ANNY - mieszczące się w najbardziej zacisznym miejscu Hotelu ZAMEK RYN**** SPA to sanktuarium luksusu, tradycji pielęgnacyjnych i pierwotnej siły natury czterech żywiołów. W sposób magiczny pozwolimy Państwu schować się przed całym światem i uzyskać harmonię między ciałem, umysłem i duszą. Zabierzemy w podróż pachnącą wonnymi olejkami i ziołami, wprawiającą w stan błogości i relaksu niemal natychmiast po przekroczeniu progu SPA Księżnej Anny.

Żywioły życia pozwolą odzyskać siły witalne i stać się piękniejszym, zdrowszym i szczęśliwszym. Rozpoczynając od wody, która jest prapoczątkiem życia i oczyszczenia, przechodząc do ognia –rozgrzewającego i energetyzującego , poprzez ziemię - dającą życie, matkę wszystkich plonów, tego co rośnie i kwitnie, kończąc na powietrzu, które jest symbolem nieskończoności, lekkości i wyzwolenia.
W SPA Księżnej Anny zadomowiły się słynne marki: Kurland, Klapp, Matis, Filorga, mogą więc Państwo wybierać spośród najbardziej wyrafinowanych zabiegów. Każdy z nich odznacza się indywidualnym podejściem do potrzeb Państwa ciała i ducha.

Przygotowaliśmy wyjątkowe rytuały pielęgnacyjno-upiększające otulone w niezwykły zapach oraz terapeutyczny dotyk sprzyjający głębokiemu relaksowi oraz odprężeniu.
Naszą kompleksową ofertę zamykają rytuały pielęgnacyjne dłoni oraz stóp oraz wyjątkowy świat masaży inspirowany technikami z całego świata.

WEEKEND STYLOWO I ROMANTYCZNIE

Pakiet zawiera:

• 2 noclegi w komnacie zamkowej w wybranej części Zamku lub pokoju w Willi pod Zamkiem lub Gościńcu Ryński Młyn,

• powitalny poczęstunek w pokoju,

• 2 wyśmienite śniadania serwowane w formie bufetu w Restauracji Refektarz,

• 2 obiadokolacje przy blasku świec serwowane w romantycznej i nastrojowej Restauracji Refektarz (w formie bufetu lub zestaw do wyboru),

• wstęp do Centrum Rekreacji w zamkowych podziemiach: korzystanie z basenu, saun oraz Jacuzzi,

• korzystanie z sali fitness,

• dostęp do Internetu,

Cena pakietu w terminie: 01.01-15.04.2016 oraz 15.10.-31.12.2016:

475 PLN od Osoby w pokoju dwuosobowym

Cena pakietu w terminie: 16.04.- 14.10.2016:

545 PLN od Osoby w pokoju dwuosobowym

Parking strzeżony płatny 20 PLN za dobę.

Czworonożni przyjaciele mile widziani w pokoju hotelowym Właścicieli (opłata 50 PLN dziennie). Hotelowa Restauracja Refektarz nie gości czworonożnych przyjaciół.