Pięciogwiazdkowy HAVET Hotel nad morzem w Dźwirzynie

W pobliżu jednej z piękniejszych plaż w Polsce, nad Morzem Bałtyckim w miejscowości Dźwirzyno, znajduje się niezwykłe miejsce – HAVET Hotel Resort & Spa *****. Plaża, osłonięta od wiatru wydma, morskie powietrze nasycone jodem oraz zapach sosnowego lasu - w takiej scenerii wypoczynek nabiera zupełnie innego wymiaru. Ekskluzywny, pięciogwiazdkowy Hotel i SPA nad morzem został zaprojektowany, by zaspokoić najbardziej wyszukane potrzeby Gości – komfortu, relaksu, odnowy ciała i umysłu.

HAVET SPA nad morzem, na weekend i dłużej...
Z myślą o najbardziej wymagających Gościach, SPA Hotelu HAVET nad morzem stworzyło oferty ściśle wyselekcjonowanych zabiegów, pomagających w krótkim czasie odzyskać blask i piękno całego ciała. W centrum SPA otulą Was wyszukanymi, specjalnie dobranymi kosmetykami, bazującymi na ekskluzywnych kruszcach i minerałach z całego świata. Poczujecie się wyjątkowo i pięknie.

Wczasy, wypoczynek, wakacje nad morzem
Hotel oferuje również luksusowy kompleks wodno-termalny, w skład którego wchodzą baseny o powierzchni 300m2, wyjątkowy system masaży podwodnych i masujących gejzerów, gorąca strefa Jacuzzi®, kompleks saun i łaźni parowych, grota solna a także komnata ‘deszczu wrażeń’.
Do dyspozycji Gości oddana jest również hotelowa biblioteka, gdzie znajdziecie Państwo dzieła klasyków literatury.
Dopełnieniem wypoczynku w HAVET Hotel nad morzem, będą z pewnością doznania kulinarne serwowanych przez Szefa Kuchni dań, zajęcia pod okiem Trenera w profesjonalnie wyposażonej strefie kształtowania sylwetki oraz moc zorganizowanych aktywności na świeżym powietrzu. Korzystaj z morskiego klimatu.

PAKIET ROMANTYCZNY

ŚWIADCZENIA W PAKIECIE:
• 2 noclegi w luksusowych pokojach lub apartamentach
(za dopłatą możliwa rezerwacja pokoju z widokiem na morze i prywatnym Jacuzzi na tarasie)
• powitalna butelka czerwonego wina w pokoju
• śniadania w formie bufetu
• obiadokolacja w formie bufetu - w dniu przyjazdu
• romantyczna kolacja w blasku świec z kieliszkiem czerwonego wina - w drugim dniu pobytu
• bezpłatny bezprzewodowy Internet w pokoju i na terenie obiektu

SPA DLA DWOJGA W CENIE PAKIETU:

w pakietach weekendowych piątek - niedziela (do wyboru)

„ORIENTALNA PODRÓŻ” W KOMPLEKSIE SAUN I ŁAŹNI HAMMAM - do wyłącznej dyspozycji Gości pakietu oddane jest unikalne pomieszczenia saun w zaciszu wydzielonej, prywatnej strefy wellness. W romantycznej atmosferze zaprosimy zakochanych na rozgrzewający seans w cieple saun, po którym czeka na parę aromatyczna jaśminowa kąpiel w prywatnym jacuzzi. Zrelaksowane ciało poddamy oczyszczającemu peelingowi z ryżu z dodatkiem odżywczego ekstraktu z kwiatu lotosu (czas zabiegu ok. 55 min)

lub masaż dla dwojga (1 masaż na osobę)

„CZEKOLADOWA ROZKOSZ” - w zaciszu wnętrz HAVET Spa zaprosimy parę na wspólny relaksacyjny masaż całego ciała na bazie cudownie pachnącej, naturalnej czekolady (czas zabiegu 55 min)
„CYTRUSOWY RELAKS” - w zaciszu wnętrz HAVET Spa zaprosimy parę na wspólny relaksacyjny masaż aromaterapeutyczny całego ciała na bazie naturalnego, odżywczego masła z ekstraktem z mango (czas zabiegu 55 min).

w pakietach poniedziałek - czwartek (do wyboru)

masaż dla dwojga (1 masaż na osobę)

„CZEKOLADOWA ROZKOSZ” - w zaciszu wnętrz HAVET Spa zaprosimy parę na wspólny relaksacyjny masaż całego ciała na bazie cudownie pachnącej, naturalnej czekolady (czas zabiegu 55 min)

„CYTRUSOWY RELAKS” - wspólny relaksacyjny masaż aromaterapeutyczny całego ciała na bazie naturalnego, odżywczego masła z ekstraktem z mango (czas zabiegu 55 min)

ZAPYTAJ NAS O ROMANTYCZNE DODATKI
Bukiet ulubionych kwiatów w pokoju, prywatny koncert na skrzypce do kolacji, kolacja w romantycznej atmosferze na tarasie Państwa Apartamentu z dedykowaną obsługą kelnerską…


DO DYSPOZYCJI GOŚCI EKSKLUZYWNY KOMPLEKS WODNO - TERMLANY
• baseny o łącznej powierzchni ponad 300 m2
• basen rekreacyjny z wyjątkowym systemem masaży podwodnych i masującym gejzerem
• gorąca strefa Jacuzzi z wanną hydromasującą na 15 stanowisk
• słoneczny taras wypoczynkowy z bezpośrednim wyjściem z basenu
• egzotyczna oranżeria z wygodnymi leżankami
• podgrzewane leżanki w strefie wellness
• sauny suche, łaźnia parowa, łaźnia kwiatowa Laconium
• komnata deszczu wrażeń - deszcz tropikalny, arktyczny, bryza morska
• grota solna

DO DYSPOZCYCJI GOŚCI STUDIO KSZTAŁTOWANIA SYLWETKI
Power Plate, orbitreki, bieżnia, rowery treningowe, atlas, profesjonalny przyrząd treningowy mięśni brzucha, piłki fitball

CENA
od 1440 zł za pobyt za 2 osoby w pokoju STANDARD ATRIUM
od 1540 zł – w pokoju STANDARD z widokiem na morze
od 2500 zł – w pokoju DELUXE z prywatnym jacuzzi na tarasie z widokiem na morze